Hakkımızda

Uzun yıllardır süre gelen Dünya’yı görme tutkumuz sonucunda ülkemizi daha da sever hale geldik. Elimizdeki ekmeği ve emeği paylaşmayı, suyumuzu beraber içmeyi ne kadar sevdiğimizi daha da iyi bilir olduk.

Avrupa’nın tarih kokan sokaklarında, duvarlardaki yosunları takip ettik. Brezilya sahillerinde ayaklarımız kumlandı, kulağımızda samba. Küba da ellerimiz tütün koktu, aklımızda devrim hikâyeleri, kulaklarımızda ChaCha. Afrika’nın çölleri, Balkanlar’ın türküleri, Uzakdoğu da orkide çiçekleri arasından Budha tapınaklarını gördük, tropikal adalarda yüzdük. Demir perdeleri araladık Rus Cumhuriyetlerinde soğuğu tattık. Arap yarımadasında İlahi topraklarda huzura döndük.

Döndük eve döndük, İstanbul’un kulelerinden baktık boğaza, Galata’dan indik Emirgan’dan çıktık yola. Karadeniz de yeşile boyandık, Güneydoğuda ellerimizi yıkadık GAP’ta. Kuzey Ege de buz gibi deniz, Kazdağları ve mitoloji iç içe. Bodrum’da eğlendik, Göcek’te dinlendik. Ankara’da Atamızın huzurunda saygıyla eğildik. Van’da kahvaltı yaptık. Nevşehir’de şarabımızı tattık. Döndük, eve döndük.

Tüm organizasyonlarınız için tecrübemizle, çözümlerimizle, samimiyetimizle, memnuniyetiniz için döndük.Yıllarca yaptıklarımızı yazdık, binlerce insanın yüzünü güldürdük. Hayalinizi organize ettik, hayallerimizi seve seve sizlere verdik.

Tüm organizasyonlarınızda ve taleplerinizde hızlı dönüş yapacağımızı, isteklerinizi en uygun fiyatla, en kaliteli şekilde size sunacağımızı, organizasyon, gezi ve tüm danışmak istediğiniz konularda yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz.

Haydi şimdi…

Harekete Geçin

Move Seyahat Ekip

Emre Sönmezay

Kurucu/Genel Müdür

Barış Şerifoğlu

Genel Müdür Yardımcısı

İclal İnce

Ofis ve İdari İşler Müdürü

Derya Serçe Sümer

Outgoing Key Account Manager

Evren Çınar

Pazarlama Koordinatörü

Selda Göktaş

Pazarlama Yönetmeni

Haktan Hotaman

Creative Ekip Lideri

Özlem Tanca

Pazarlama/CRM Danışmanı