GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

Gizliliğinizi korumanın sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Burada topladığımız kişisel bilgilerin türü ve bunları web sitesinde (https://www.move.com.tr/) nasıl kullandığımız hakkında ayrıntılar sunuyoruz. Bu bilgileri güvende tutmak için aldığımız önlemleri de açıklayacağız.

Move Seyahat, en yüksek adalet, kalite ve bütünlük standardını karşılayan hizmetler sunmaya kararlıdır – bu standart web sitesi için de geçerlidir. Çevrimiçi ziyaretçilerimizin gizliliğini koruma görevimizin farkındayız.

Kişisel bilgi

Move Seyahat, yalnızca gönüllü olarak verildiğinde ziyaretçilerden kişisel bilgi toplar. Bu, isim, e-posta adresi, telefon numaraları, ev adresi ve şirket adı gibi verileri içerir. İletişim formlarımızı kullandığınızda veya bizimle başka yollarla iletişim kurduğunuzda bu bilgileri elde ederiz. Web sitemize gelen ziyaretçilerin davranışlarıyla ilgili veriler (örneğin ziyaret edilen sayfalar) toplanabilir ve hizmetlerimizi iyileştirmek için kullanılabilir. Aldığımız tüm veriler gözden geçirildikten sonra saklanır, dosyalanır veya güvenli bir şekilde atılır. Bu bilgileri asla üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

Kişisel bilgileri toplama prosedürümüzde herhangi bir değişiklik yaparsak, web sitemize bir bildirimde bulunacağımıza söz veriyoruz.

Çerezlerin Kullanımı

Web sitemizi kullanırken mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı istiyoruz ve uygun olduğu durumlarda çerezler kullanabiliriz. Bunlar, web sitemizin sizi tanımasını sağlamak için web tarayıcınızda tutulan veri etiketleridir – bu, sayfalarımızı herhangi bir şekilde kişiselleştirdiğinizde (örneğin bir form doldurursanız) yararlı olabilir. Web tarayıcınızın yönergelerini izleyerek tanımlama bilgilerini engelleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Çevrimiçi ziyaretçilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmemiz için, web sitemizle nasıl etkileşim kurduğunuzu anlamamız gerekir. Web işaretçisi, ziyaret ettiğinizde davranışınızı gözlemlememize izin veren bir dosya türüdür (ör. Belirli bir sayfada ne kadar zaman harcıyorsunuz.)

Kişisel Olmayan Bilgiler

Topladığımız bilgilerin çoğu kişisel olmayan niteliktedir (yani bu veriler kimsenin sizi kişisel olarak tanımlamasına izin vermez). Bunlar ziyaretçilerin web sitemize davranışlarını kaydeden analitik verileri içerir. Bu bilgileri kişisel bilgiler gibi ele alıyor ve asla üçüncü bir tarafla paylaşmıyoruz.

Bilgileri Nasıl Düzeltebilir veya Kaldırabilirsiniz?

Bize gönderdiğiniz herhangi bir kişisel bilgiyi kaldırmak veya düzeltmek isterseniz, doğrudan bizimle iletişime geçerseniz talebinizi yerine getiririz.

Bilginin İfşası

Move Seyahat satılırsa, sağladığınız gönüllü bilgiler şirketin yeni sahibine aktarılabilir. Bu, size sağlanan hizmetin kesintiye uğramadan devam edebilmesi için yapılır. Bunun olması durumunda kullanıcıları web sitesi aracılığıyla bilgilendireceğiz ve bu bilgi aktarımından vazgeçme kararınız durumunda mümkün olan her şeyi yapacağız.

Güncellemeler

Move Seyahat’in gizlilik politikasında değişiklik yapması gerekebilir. Güncel koşullarımızdan haberdar olmak için gizlilik politikamızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

Şartlarımızın Kabulü

Move Seyahat web sitesini kullanmak, gizlilik politikamızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmamanızı rica ederiz. Gizlilik politikamız veya genel olarak tedavilerimizle ilgili başka sorularınız varsa, lütfen iletişim formu aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin.