INCENTIVE

Move olarak yıllardır incentive alanında sektörün önde gelen isimlerinden olduk. Yeniliklere imza attık, farkındalık yarattık ve en önemlisi memnun bıraktık. Sizlerin de heyecanıyla, amatör ruhla profesyonel kaliteyi sunmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Incentive alanında sunduğumuz hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

Kurumsal Teşvik Gezileri

Move olarak incentive seyahatlere yön verdik ve yön vermeye devam ediyoruz. Firmanızın kültürünü, kalitesini Move profesyonelliği ile birleştirerek; iş ortaklarınız, dostlarınıza dünyanın bin bir harika köşesini tanıtmak, tanıtmanın ötesinde yaşatmak bizim işimiz. Organizasyonun öncesinde iletişime, bilgilendirmeye ve hazırlığa verdiğimiz önem ile sizlere kaliteli seyahatin ipuçlarını veriyoruz. Organizasyon esnasında en ufak ayrıntıları mutlak önem listesine koyuyor, sizlere sadece sorunsuz bir seyahat bırakıyoruz. Siz seyahatlerinizde iş ortaklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tüm seyahat detaylarını Move kalite ile tamamlıyor.

Toplantı ve Eğitim Seyahatleri

Biraz iş biraz gezi… Move olarak uzun yıllardır toplantı ve eğitim seyahatlerinizi titiz hazırlanmış bir program, bütçeye en uygun kaliteli tesis ve altyapı ile tamamlıyoruz. Size eğitim programınıza odaklanmak ve biraz vakit kalırsa da kültürel geziler ile seyahatin iyice keyfini çıkarmak kalıyor.

Fuar Organizasyonları

Dünyanın en büyük fuar organizasyonları bizim için yılın beklenen ayrı birer heyecanı. Uzun süredir, köklü deneyim sahibi olduğumuz fuar organizasyonlarında Move olarak hiçbir detayı şansa bırakmıyor, sizlere yatırım yaptığınız fuar etkinliğinden maksimum fayda çıkarmanız konusunda tüm desteği veriyoruz.

Spor ve Kültür Temalı Seyahatler

Move olarak hem talebe dayalı hem de sanat, etkinlik alanımızın düzenlediği temalı gezilerimizle hizmet veriyoruz. Filipinler’de dalış veya Pirene Dağlarında bisiklet turu mu ? Yoksa Viyana’da Strauss konseri veya Guggenheim Müzesinin derinliklerine düşeceğimiz bir Bilbao’mu ? Siz seçin, Move yapsın.