Etkinlikler

Hız, yaratıcılık, verimli bütçe kullanımı ve tabiki kalite bir organizasyonun olmazsa olmazları. Move olarak sayısız deneyimimizi sizlerin istekleri ile birleştiriyoruz. Eksiksiz bir organizasyon beklentinizin ötesinde hizmet anlayışı ile yıllardır çözüm sağlıyoruz.

Toplantı Organizasyonları

Siz gelirken sunumunuzu unutmayın yeter. Detaylıca bilgilendirilmiş katılımcı listenizi özenle hazırlanmış, keyifli bir toplantı salonu bekliyor. Türkiye ve Dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz toplantı organizasyonlarında rahatlığınız ve programa odaklanmanız için sizler adına her detayı düşünüyoruz.

Lansman Etkinlikleri

Yeni proje ve ürününüzü en yaratıcı ve etkili nasıl tanıtabilirsiniz? Deneyimlerimizden mutlaka faydalanın. Türkiye’nin sektöründe öncü firmaların yıllardır çözüm ortaklığını yapıyoruz. Lansman organizasyonlarınızda a dan z ye etki bırakacak bir program için işin mimarına başvurun.

Seminer ve Konferans Hizmetleri

Planladığınız akademik veya sektörel panel, seminer ve konferans hizmetleri için en uygun buluşma noktaları, deneyimli simultane çevirmenler ve uygun teknik altyapıyı bir araya getiriyoruz.

Sanatçı, Konuşmacı ve Konser Organizasyonları

Etkili konuşmacılar, sunumlar ve akılda kalıcı konser etkinlikleri… Alanında isim yapmış yazar, akademisyen, sanat ve spor alanının tanıdık yüzlerini etkinlikleriniz ile buluşturuyoruz. Projelerinizde medya kanalı kuvvetli ve amaca yönelik çalışmalar için her zaman hazırız.

Roadshow Organizasyonları

İl bazında yapacağınız toplantı, yemek vb. etkinliklerinizde Türkiye içi deneyimimizle etkinliğin aynı kalite standartları ile her ilde benzer güzellikte yaşanabilmesi için sizlere eşlik ediyoruz. Proje, lansman, reklamasyon ürün ve donanımlarınızın en güvenli ve hassas şekilde planlanan illere taşıyor, kurulumunu yapıyor ve roadshow etkinliğinizi unutulmaz kılıyoruz.

Şirket Aktiviteleri ve Takım Oyunları

Survivor oyunları, parkur aktiviteleri, atv, paintball, 4X4 jeep safari, rafting etkinlikleri, spor müsabakaları, define avı ve şirket oyunları… Hazırlığından kurulumuna, yarışmadan ödül törenine sizler kadar keyif alıyor ve heyecanınıza ortak oluyoruz.